IVETA GULBE
SPĒKA PIRTS ĶEIPENĒ

Profesionāla pilna laika pirtniece,
Augu sieva,
Spēka pirts saimniece,
Žurnāla “Spīgana” pirts slejas pastāvīgā autore

Pirts, tā ir mana dzīve, jo ikdiena noris darbojoties pirtiņā dažādos formātos, sienot pirtsslotas, vācot un sagatavojot augus. Pirts rituāls tas ir radošs process.

Es esmu latviete. Es nebaidos. Es mostos kopā ar cīruli, uzsienu baltu lina lakatu un eju pļavās lasīt reibinošus ziedus. Es sārtu magoņu vainagā kāpju ozolā un ar mīlestības pavedienu sienu smaržīgas zāļu slotiņas. Es ceļos un eju saulrieta laikā, un lietū, un arī tad kad šķiet saulespuķes ir kļuvušas par nezālēm. Es eju dziedot, skaļi, stipri un laimīgi. Es eju būt laimībā, būt pirtniece pati savā sirdsmiera namā. 

/ Tā saka mana meita par mani /

 Āda ir mūsu lielākais orgāns un tā ir pelnījusi lai mēs to cienām, mīlam un par to rūpējamies. Ādas stāvoklis norāda uz ķermeņa vispārīgo veselības stāvokli. Kas var būt labāks, ja ādu izsildam un noberžam ar dabīgiem augiem? 

Āda ir daudzfunkcionāls maņu orgāns – pieskaroties ādai ar mīlestību, iespējams atgūt dzīvesprieku un pozitīvismu, kā arī atveseļot iekšējos orgānus.
Latviešu pirts no cittautu pirtīm atšķiras ar pielietojamo augu bagātību. Augi cilvēku dziedina, atveseļo un veicina saikni ar dabu. Izmantojot dabas spēku iespējams glābt pasauli.
Pirts kūres stiprina asinsvadus, uzlabo asinsriti, stiprina imunitāti, veicina pozitīvas emocijas, paaugstina muskuļu tonusu, padara ādu elastīgāku, labvēlīgi iedarbojas uz locītavām, atjauno enerģiju, labsajūtu un sniedz mieru un harmoniju. Svīstot izdalās sārņi, tādejādi samazinās risks saslimt ar hroniskām slimībām.
Pirts veicina organisma atveseļošanu, pielietojot 4 dabas stihijas – zeme, ūdens, gaiss un uguns. Pirts apmeklējums ir laiks sarunai ar savu dvēseli. Tīrā miesā mājo vesels gars.
Iespēja iegādāties
Latvijas augu ēterisko eļļu ražotājas Solvitas Kūnas ēteriskās eļļas un hidrolātus.

Pirkumu grozs