AIJA HARRISON

Mums latviešiem ar gēnos esošo kautrības devu ir grūti pastāstīt par sevi. Mums ir teiciens - lai darbi paši par mani runā. Bet kā lai pastāsta cilvēkiem, kuriem nav iespējas uzzināt, taču ir sava pirtnieka meklējumos? Tāpat kā mums ir savs zobārsts, savs frizieris, savs ..., jābūt arī savam pirtniekam. Tad nu ļaujiet stādīties priekšā:

Aija - pirts meistare. Sevi apzinos kā sievieti, kas vairākus gadus meklē ceļu pie sevis. Audzēju savu sievišķību, ieklausos savas dvēseles balsī un mācos sadzirdēt arī citu dvēseles.
Pirts prasmes apguvu Pirts skolā 3 gadus - sākumā apguvu programmu Pirtnieks, pēc tam ieguvu Pirts meistara kvalifikācijas apliecību. Nu jau 2 gadus esmu arī pasniedzēja SIA Pirts skola un mācu praktisko pēršanu topošajiem pirtniekiem.
Mežs ir manas otrās mājas. Mežs ir kā baznīca. Daudz vairāk kā baznīca. Manuprāt, mežā mēs esam vistuvāk Dievam. Uz mežu es dodos atjaunoties, uzlādēties vai vienkārši pabūt ar sevi.
Man ir maza, omulīga pirtiņa ar maigu pirts gariņu un izteikti sievišķīgu enerģiju klātbūtni. Pirtī izmantoju daudz dažādu augu gan slotās, gan skrubjos, gan augu paklājiņos. Vasarā ārā taisu gan kārklu suteņa vannu, kas ļoti iedarbīga reimatisma, artrīta, sāpīgu muskuļu gadījumos, gan vannu ar ārstniecības augiem vienkārši relaksācijai. 
Meklējot ceļu pie sevis, esmu apmeklējusi dažādus pašizaugsmes un pilnveides kursus un seminārus, piedalījusies šamaniskās prakses nometnēs. Apguvusi latviskos rituālus Latvisko rituālu vadītāju skolā un ieguvusi apliecību. Piedalījusies praktisko nodarbību semināros "Elpa. Balss. Zemapziņa", "Sievietes iekšējās balss atvēršana" un citus kursus sieviešu veselības sakārtošanai. Es ļoti ticu vārda spēkam, tā spējai dziedināt un pārprogrammēt vecās ierobežojošās pārliecības. Es ticu, ka katrs cilvēks pats sev ir vislabākais dziedinātājs, tikai dažreiz vajag kāda cita palīdzību vai atbalstu. Pirts rituālos es gan skaitu, gan dziedu tautasdziesmas, izmantoju savu balsi kā skaņas instrumentu. 
Izmantojot pareizus elpošanas vingrinājumus pirtī, ir iespējams atbrīvot enerģētiskos blokus ķermenī. Esmu studējusi pareizas elpošanas nozīmi mūsu dzīvē. Tāpat pirtī vadu terapeitiskās un vizuālās meditācijas par konkrētu mērķi. Pie manis nāk daudzas sievietes sakārtot tieši sievišķo enerģiju - tai skaitā seksuālās enerģijas plūsmas problēmas.
Ļoti svarīgs nosacījums labvēlīgam pirts rituāla iznākumam ir saskaņa starp pirstmīli un pirts meistaru, lai varētu rasties uzticēšanās un laušanās sajūta. Novēlu katram atrast savu pirts meistaru! Ja kādam/ai šķiet, ka tā varētu būt es, priecāšos par zvanu un pieteikšanos uz rituālu! Strādāju Balvos, Madonā, Rīgā, Baldonē, kā arī jūsu pirtiņā jebkurā vietā Latvijā.

Pirkumu grozs