LAVANDAS PIRTNIEKI

Profesionāli pirts meistari - Laila un Anrijs.

Lavandas pirtnieki ir īpaši. Īpaši jau ar to, ka viņi jau ir pirtnieki, un latviešiem pirtnieki vienmēr bijusi īpaši.

Arī pati latviešu pirts ir īpaša un unikāla, tāda nav nekur citur pasaulē. Ir, protams, pirtis daudzām tautām, bet mēs vienīgie pirtī ienesam augus, kas mūs kopā ar Pirts Gariņu dziedina. Daba un augi mūs dziedina gan fiziski, gan garīgi, un pirts siltumā to iedarbība ir vēl jo spēcīgāka.

Vēl latviešu pirts atšķiras no citām pirtīm ar to, ka mēs tur satiekamies ar Dieviņu. Ar to Dieviņu, kas mīt katrā no mums, kas mīt dabā visapkārt mums un arī Lielajā Visumā. Pirtī mēs satiekamies paši ar sevi un reizē izšķīstam Visumā, lai pēc tam atkal savāktos atpakaļ. No jauna. Jauni.

Mēs, Lavandas pirtnieki, esam profesionāli pirts meistari, kam latviešu pirts ir svētnīca, kurā pirtsmīlis ir “dievs tas augstākais”. Mēs turam augstā godā visas latviešu pirts paražas, bet mēs vēl tās papildinām ar savām šodienas sajūtām.

Ar lielāko prieku esam gatavi sadarbībai ar Jums un, iespējams, arī draudzībai. Ar prieku noorganizēsim pirts kūri pēc Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Varam arī padalīties ar savām zināšanām pirts lietās, parunājoties un kopīgi darbojoties pirtiņā. Varam sarīkot ģimenes svētkus (mums ļoti patīk darboties pirtī ar bērniem), jo pirts vieno ģimeni un izlīdzina, ja vajag. Tāpat pirtī varam pavadīt draudzīgu vakaru (dzimšanas dienu, vecmeitu vai vecpuišu vakaru u.c.) vai darbabiedru izlīdzināšanās vakaru. Bet visvairāk mums patīk pāri, kad pirtī valda mīlestība un romantika!

Lai top!

Tā kā mums pašiem nav savas pirtiņas, tad aicinām izbaudīt mūsu Lavandas pirts rituālus kādā no mūsu draugu pirtīm Rīgā, Mārupē, Ziedlejās pie Siguldas, Baldonē, Ķeipenē, Rideļos u.c. vai arī jūsu pirtiņā.

Lavandas pirtnieki kontakti:
T. 29199577 Anrijs vai 28316366 Laila
e-pasts: [email protected]

www.LavandasPirtnieki.lv
facebook.com/pirtnieki

0