LĪGA LAMBERTE. ZAĻĀ PIRTS

Līga - profesionāla pirtniece un ķermeņa kopšanas speciāliste. Zināšanas apgūtas Baltic Beauty School un Pirts skolā, kur turpinu mācības Pirts meistaru kvalifikācijā.
Jau ilgus gadus draudzējos ar pirti, mīlu savu darbu un gūstu patiesu gandarījumu no klientiem, kuri pēc pirts vai masāžas saka, ka ir no jauna piedzimuši. Ticu un zinu, ka tas tā tiešām ir.
Katrs cilvēks ir unikāls un neatkārtojams, tieši tāpēc arī katra pirts vai masāžas reize būs unikāla un neatkārtojama. Manā "arsenālā" ir dažādi augi, koki, ņemu palīgā dzintaru, dūņas, aromātiskās eļļas, bet, pat, ja katru reizi cilvēks izvēlas vienu un to pašu procedūru - vai pirts vai masāžas, procesa gaita var mainīties. Un, manuprāt, tas ir pats jaukākais - nekad nebūs 2 vienādas pirts vai masāžas dienas! Es ļaujos sajūtām un strādāju caur tām. Tāpēc saviem klientiem vienmēr saku - galvenais ir ļauties un baudīt! Baudīt procesu, tajā brīdī necenšoties neko analizēt. Ir tikai jāzina un jāsaprot, ko Tu vēlies saņemt. Un viss būs un viss notiks. Ja esi nācis saņemt brīnumu, tad tā arī būs.
Tiekamies Zaļajā pirtī!


Piedāvāju masāžas:

Relaksējoša masāža:
mugurai - 25 eiro (30 min.)
visam ķermenim - 45 eiro (70 min)

Čampi masāža  - indiešu masāža ar siltu eļļu, kuras laikā tiek masēta plecu zona, kakls/skausts, galva un seja. Masāžā tiek izmantota vīnogu kauliņu eļļa vai kokosriekstu eļļa. Cena 30 eiro (60 min)


Hakim masāža - relaksējoša masāža, kuras laikā tiek stimulēti atsevišķi punkti ķermenī, kuri atbild par svarīgākajiem orgāniem ķermenī. Rezultātā tiek aktivizēta šo orgānu darbība, tai pat laikā sniedzot relaksējošu iedarbību klientam.
sejai un dekolte zonai - 25 eiro (45 min).
plaukstām vai pēdām - 15 eiro katrs vai 25 eiro plaukstām+pēdām.

Masāža ar dzintara disku - relaksējoša, sildoša, attīroša, atjaunojoša procedūra. Uzlabo ādas skābekļa apgādi un izvada toksīnus. Viena no būtiskākajām dzintara sastāvdaļām ir dzintarskābe - palīdz paaugstināt imunitāti, tai ir antioksidanta iedarbība. Savukārt, dzintarā esošie brīvie elektroni aktīvi veicina organisma atjaunošanos un detoksikāciju, sasaista un atbrīvo organismu no brīvo radikāļu negatīvās ietekmes. Palīdz mazināt un atbrīvo no muskuļu saspringuma, locītavu sāpēm.

Procedūras ilgums: 40 min

Cena:30 eiro

Aromterapija - ķermeņa ietīšanas procedūra - viegla, relaksējoša ķermeņa masāža ar ēteriskajām eļļām, pēc masāžas veicot ietīšanas procedūru. Sniedz atslābinošu, stresu mazinošu iedarbību, palīdz uzlabot psihoemocionālo stāvokli, ēterisko eļļu iedarbība notiek gan ieelpojot aromātus, gan arī caur ādu.
Ilgums: 90 min.
Cena: 50 eiro


Lauku pirts Rīgas sirdī!

Pirkumu grozs